loader

Biznis park VÁH


Biznis park VÁH TrenčínModerný skladový a administratívny areál, sa nachádza v meste Trenčín v Slovenskej republike. Biznis Park má výbornú strategickú polohu, nachádza sa v hlavnej priemyselnej oblasti mesta Trenčín. Je vzdialený len 3 minúty jazdy od centra mesta, kde sa nachádzajú všetky banky, úrady, Krajský súd a všetky najdôležitejšie inštitúcie. Biznis Park je vzdialený len 5 minút od výjazdu na diaľnicu D1 Bratislava - Žilina.


Biznis Park ponúka cez 1700m² administratívnych priestorov a viac ako 3400m² skladovacích priestorov. Pre každý objekt sú vyhradené parkovacie miesta pre vozidlá. Ľahká dostupnosť, vybavenosť a spomínaná výhodná poloha v rámci Slovenska ako aj Európy, robia z biznis parku to správne miesto pre Vaše podnikanie.


V sekcii "prenájom priestorov", nájdete detailné informácie o každom z ponúkaných priestorov.Dostupnosť, vybavenosť a výhodná poloha !


administratívne priestory Trenčín

administratívne
priestory

skladové priestory Trenčín

skladové
priestory

blízko centra Trenčína

blízko centra
Trenčína

dostupné úrady a súdy

dostupné
úrady a súdy

prístup na diaľnicu

prístup
na diaľnicu

pohodlné parkovanie

pohodlné
parkovanie

Zaujala Vás ponuka ? nech sa páči


prenájom priestorov


vyberte priestor na prenájom podľa Vašich potrieb

Skladové a kancelárske priestory TrenčínSkladové a kancelárske priestory TrenčínSkladové a kancelárske priestory TrenčínSkladové a kancelárske priestory TrenčínSkladové a kancelárske priestory TrenčínSkladové a kancelárske priestory TrenčínSkladové a kancelárske priestory TrenčínSkladové a kancelárske priestory Trenčín
Biznis Park VÁH

Biznis Park VÁH
partner pre vaše podnikanie


Ľudovíta Stárka 16

Trenčín

91105 Slovakia© 2024 StorageRent, s.r.o.

web by niw.sk